Wynajem żurawi

Czy wyobrażamy sobie w chwili obecnej realizację różnego rodzaju inwestycji budowlanych, bez obecności stosownych urządzeń dźwignicowych? Dziś maszyny budowlane stanowią niezbędny element każdej praktycznie pracy związanej z budownictwem. Dzięki nim można przenosić ciężkie ładunki, one umożliwiają wznoszenie materiałów na odpowiednie wysokości. Ten jakże duży zasięg pracy w pionie sprawia, że w dzisiejszych czasach wznoszenie nawet bardzo wysokich budowli, nie stanowi tak naprawdę żadnego problemu.

Nasza firma UDŹWIG ma Państwu do zaoferowania najwyższej jakości usługę, jaką jest wynajem żurawi w Krakowie. Zastosowanie tego sprzętu budowlanego ma bardzo szerokie zastosowanie. Żurawie mieszczą się na większości placów budowy i w zależności od tego, jaki jest zakres pracy, którą mają wykonać, takie też rozwiązanie dostosowywane jest do potrzeb klienta. My stawiamy na jakość naszych usług, idącą w parze z zadowoleniem absolutnie wszystkich klientów, dlatego też jeśli pragną podjąć Państwo współpracę z profesjonalistami, jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji, oferując wynajem żurawi w Krakowie wraz z doświadczonymi operatorami tych właśnie maszyn.

Czym są żurawie budowlane?

Żurawie są to maszyny budowlane, należące do grupy urządzeń dźwignicowych. Wyróżnia się w tej kategorii produktów dwa rodzaje tych sprzętów, żurawie wieżowe i ruchome, określane inaczej jako dźwigi. Żurawie ruchome instalowane są na platformie przejezdnej i ta może być połączona z samochodem ciężarowym lub też zamontowana na podwoziu mającym gąsienicowy układ przenoszenia napędu, bądź też na platformie szynowej. Tego rodzaju dźwigi mają mniejszy udźwig, a także pracują na niższych wysokościach. Jeśli z kolei chodzi o żurawie wieżowe, te mają zdecydowanie większy udźwig i zasięg pracy na wysokościach. Takie żurawie budowlane są nieruchome, a tym samym niezwykle stabilne, gwarantując zdecydowanie większe bezpieczeństwo. Można zamontować je na wielu podłożach, począwszy od ziemi, przez dach po ścianę budynku. W naszej ofercie mamy dla Państwa żurawie ruchome, jako dźwigi, które na pewno będą w stanie sprawdzić się w swoich działaniach, będąc niezawodnymi urządzeniami przy wszelkich inwestycjach.

Nasza firma oferuje Państwu najwyższej jakości wynajem żurawi w Krakowie i w okolicach, dając Państwu gwarancję zadowolenia i satysfakcji dokonanego wyboru. Stawiamy zawsze na sprostanie potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom naszych klientów, dlatego też wierzymy, iż nawiązanie z nami współpracy również i dla Państwa okaże się być pełną korzyścią.

Kiedy należy skorzystać z wynajmu żurawi w Krakowie?

Branża budowlana wciąż się rozwija. To sprawia, że stawiane budynki są coraz bardziej pracochłonne i wymagające wykorzystania do ich budowy specjalnych maszyn budowlanych. Dzięki tak zaawansowanemu sektorowi gospodarczemu, wachlarz działań w zakresie budownictwa, nieruchomości, przemysłu czy budowy dróg wciąż się rozwijają i są w stanie oferować coraz to większe możliwości. Na pewno dźwignice budowlane stanowią w chwili obecnej niezastąpioną część stawiania budynków, począwszy od piętrowych domów, przez bloki i biurowce, aż po wieżowce. Wykorzystując w pracach budowlanych żurawie, te są w stanie zapewnić zdecydowanie bardziej dynamiczne tempo pracy i to zawsze adekwatnie do wymaganych przepisów i norm bezpieczeństwa. Bez względu na to, czy w grę wchodzą prace na wysokościach i dostarczanie tam materiałów, ich transport z jednego miejsca w drugie, montaż czy tworzenie stosownych konstrukcji, one zawsze stanowią doskonały wybór i we współczesnym budownictwie odgrywają kluczowe znaczenie.

Jeśli chodzi o żurawie w formie dźwigów, te najlepiej sprawdzają się na placach budowy, ale również w branży TSL, w przemyśle, jak również i przy świadczeniu różnorodnych usług, w tym na przykład oklejanie reklam na wysokościach, czyszczenie elewacji budynków i innych, temu podobnych działań. Z ich pomocą bez problemu można przetransportować materiały, jak również i wyładować je na paletach, bez potrzeby wykorzystywania siły fizycznej pracowników. Dzięki nim można także wykonać różnorodne prace transportowe, służą one do przeładunku i załadunku materiałów, do przenoszenia różnorodnych konstrukcji czy prefabrykatów. Wykorzystując je, tempo pracy może być naprawdę zdecydowanie szybsze.

Nasza firma UDŹWIG wychodzi do Państwa z propozycją, jaką jest wynajem żurawi w Krakowie i w okolicach. Jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji, wierząc, iż każde zlecenie, jakie zostanie nam zlecone, będziemy mogli wykonać na najwyższym poziomie.

Przeglądy konserwacyjne żurawi budowlanych

Świadcząc klientom usługi wynajmu żurawi, istotne znaczenie ma dbałość o najmniejsze detale i szczegóły. I tak, jednym z bardzo ważnych aspektów, o jakich nasza firma musi zawsze pamiętać, jest przegląd konserwacyjny takich sprzętów budowlanych, w tym właśnie żurawi. Ponadto, wszelkie żurawie podlegają dozorowi technicznemu, a ich użytkowanie musi odbywać się w zgodzie z obowiązującą instrukcję eksploatacji sprzętu, jak również i wymogami UDT. W zależności od rodzaju żurawia, przegląd musi być dokonany w określonym czasie, co potwierdzone jest odpowiednią dokumentacją. Nasza firma działa w pełni profesjonalnie, starając się zawsze dążyć do perfekcji, w kwestii świadczonych przez nas usług. Jeśli oferujemy naszym klientom wynajem żurawia w Krakowie, dajemy mu jednocześnie gwarancję niezawodności sprzętu przy każdego rodzaju inwestycji.

Dlaczego warto postawić na wynajem żurawi?

Jesteśmy przekonani o tym, iż wynajem żurawia to najlepsza opcja dla wszystkich firm budowlanych, które potrzebują dla danej inwestycji dużego sprzętu budowlanego. Zakup jego na własny użytek wiąże się z ogromnymi kosztami, z dbałością o przegląd i konserwację, z zatrudnieniem dodatkowej osoby na stanowisko operatora, a do tego miejscem, na którym można go przechowywać, kiedy nie jest używany. Taki wynajem to dużo niższy koszt, który konieczny jest tylko w chwili, gdy sprzęt jest naprawdę potrzebny. Taki wybór, to możliwość skorzystania z wielofunkcyjnego rozwiązania, które sprawdzi się przy bardzo wielu pracach. Można z jego pomocą podnosić, jak również i opuszczać przedmioty, wykonywać różnego rodzaju prace załadunkowe i rozładunkowe, a także transportować materiały, wyciągać je i podawać na odpowiednią wysokość. Niewątpliwie bardzo dużą zaletą takiego wynajmu żurawi w Krakowie jest także zdecydowanie większa efektywność, bowiem z ich pomocą wszelkie prace wymagające użycia siły czy działań na wysokościach, mogą być zrobione szybko i bez żadnego wysiłku. Dzięki opcji wynajmu, wszelkie awarie są problemem naszym, a nie klientów, dzięki czemu nie ma potrzeby martwienia się, co zrobić, jeśli sprzęt nie działa tak, jak powinien. I oczywiście na końcu, wraz z pakietem najwyższej jakości wynajmu dźwigu, w parze idzie doświadczona kadra pracowników, która posiada stosowne kwalifikacje do wykonywania tych właśnie zadań.

Dlaczego wynajem żurawi w Krakowie z naszą firmą?

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, która stawia na owocną współpracę. Z wieloma z naszych klientów współpracujemy długofalowo, czerpiąc z tego maksymalną satysfakcję i zadowolenie. Na rynku istniejemy od 1989 roku, dzięki czemu poprzez zdobyte doświadczenie jesteśmy w stanie realizować nasze usługi najlepiej, jak tylko jest to możliwe. Oferujemy Państwu wynajem żurawi w Krakowie do 50 ton udźwigu i 54 metrów wysokości. Każdy z naszych sprzętów posiada niezbędne certyfikaty, jak również i ma zawsze aktualny przegląd, dzięki czemu mamy pewność, iż nasz sprzęt gwarantuje bezpieczną i co istotne, bezawaryjną pracę. Oprócz samych urządzeń, w zespole naszych pracowników są operatorzy żurawi, którzy są w stanie podjąć się niemal każdego zadania. Świadcząc dla Państwa usługi wynajmu żurawi budowlanych, jesteśmy dla Państwa w pełni i w Krakowie i na terenie całego województwa małopolskiego.