Wynajem dźwigów

Nie ma wątpliwości, iż wynajem dźwigów to jedna z tych usług, która w świecie budowlanym odgrywa niezwykle istotną rolę. Trudno bowiem byłoby sobie wyobrazić przeładunek ciężkich materiałów budowlanych z jednego miejsca w drugie. Nie sposób byłoby wykonać szybko i sprawnie budowę wysokich obiektów, bez pomocy takiego właśnie dźwigu. Sprzęt ten jest niezastąpionym rozwiązaniem przy bardzo wielu inwestycjach, dlatego też takie właśnie usługi stanowią niezwykle istotną rolę w tej właśnie branży.

I tutaj naprzeciw Państwa potrzebom wychodzi nasza firma UDŹWIG, która to świadczy wynajem dźwigów w Krakowie, jak również i na terenie województwa małopolskiego. Jesteśmy w stanie podjąć się wszelkich, najbardziej nawet wymagających i zaawansowanych prac przeładunkowych oraz montażowych, zgodnie z wytycznymi klienta, który nas zatrudnia. Działamy szybko, prężnie i sprawnie, dając Państwu gwarancję pełnego zadowolenia z jakości świadczonych przez nas usług.

Jak skorzystać z usługi wynajmu dźwigów w Krakowie?

Chcą skorzystać z usługi, jaką jest wynajem dźwigu w Krakowie, świadczymy Państwu kompleksową pomoc i wsparcie. Pomożemy dopasować odpowiedni sprzęt, ustalimy indywidualne dla Państwa warunki współpracy, zadbamy o bezpieczeństwo i wykonamy usługi zgodnie z ustalonymi wytycznymi. Każdy z Państwa, kto zdecyduje się na współpracę z naszą firmą, z pewnością będzie zadowolony z wyboru właśnie jej.

Aby skorzystać z usługi, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. W trakcie rozmowy odpowiemy na nurtujące Państwa pytania, a także przedstawimy naszą ofertę, którą idealnie dostosujemy do Państwa potrzeb. Działamy zarówno dla klientów indywidualnych, którzy stawiają na przykład samodzielnie domy, ale i dla klientów biznesowych, dla firm, które wykonują usługi budowlane i potrzebują krótkotrwałego wynajmu dźwigu w Krakowie i w okolicach. W ramach podjętej z nami współpracy, możemy zaproponować Państwu kompleksową usługę w zakresie pracy takiego sprzętu, wraz z pełną obsługą profesjonalnego operatora. Nie trzeba więc martwić się o zatrudnienie osoby, która miałaby taki dźwig obsłużyć, bowiem to wszystko jesteśmy w stanie zapewnić Państwu my sami. Zawsze dążymy do tego, by oferta była w pełni dostosowana pod konkretnego odbiorcę, stąd też wyceniamy każde zlecenie indywidualnie i tak dopasowujemy ofertę, by klient chciał z niej skorzystać.

Wynajem dźwigów w Krakowie – tanio, niezawodnie i z szybkim terminem

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, która cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, oferuje najwyższej jakości usługi i niezwykle atrakcyjne ceny, w porównaniu do konkurencji. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie i oferując wynajem dźwigów w Krakowie i w okolicach, robimy wszystko, aby klient był zawsze zadowolony. W naszych szeregach znajdują się osoby posiadające stosowne kwalifikacje, aby móc świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. Działamy tanio i niezawodnie przy każdym zleceniu. Dostosowujemy zawsze sprzęt do danego zakresu prac, realizując zadanie na 100%. Co istotne, oferujemy również krótkie terminy realizacji zleceń. Wiemy doskonale, iż zadowolony klient to nasz sukces, bowiem ten z pewnością wróci do nas ponownie i będzie polecał dalej nasze usługi. Współpracujemy z wieloma naszymi klientami przy realizacji różnego rodzaju prac, cieszymy się dobrymi opiniami wśród klientów i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby klienci otrzymali to wszystko, na czym tylko im zależy.

Wynajem sprzętu najwyższej jakości

To, co na pewno wyróżnia nas na rynku, to najwyższej jakości sprzęt, jakim dysponujemy. To wszystko sprawia, że oferując Państwu wynajem dźwigów w Krakowie i na terenie województwa małopolskiego, możemy w pełni być do Państwa dyspozycji. Bazujemy na sprzęcie takich firm, jak Faun, Liebherr, jak również Hydros, JLG i IFA. Nieustannie kontrolujemy niezawodność naszych sprzętów, posiadamy stosowne do nich certyfikaty i przeglądy, dzięki czemu wiemy, na czym pracujemy i co nasz sprzęt może wykonać, oczywiście zawsze z uwzględnieniem pełnego bezpieczeństwa. Ponadto, oprócz najwyższej jakości sprzętu, naszymi pracownikami są doświadczeni operatorzy maszyn, którzy posiadają wiedzę, wieloletnie doświadczenie i stosowne kwalifikacje, aby móc być w pełni do Państwa dyspozycji. Nie ma dla nas zleceń, których realizacji nie bylibyśmy w stanie się podjąć. Działamy naszym zasięgiem nad mostami i wiaduktami, w centrach handlowych, przy rurociągach, przy budowie ogromnych fabryk i wieżowców. Zawsze stawiamy na bezpieczeństwo świadczonych usług i działania zgodne z obowiązującymi standardami. Bo dla nas zawsze liczy się klient.

Oferujemy między innymi dźwigi z udźwigiem od 35 – 50 ton, z długością wysięgnika 30 – 39 metrów i maksymalnym promieniem 34 – 46 metrów. Wśród dostępnych modeli możemy zaproponować Państwu między innymi FAUN RTF 50 – 3, LIEBHERR LTM 1050, LIEBHERR LTM 1040, LIEBHERR LTM 1035 i LIEBHERR LTM 1035 – 2. Wierzymy głęboko w to, iż nasz wachlarz ofertowy pozwoli wybrać Państwu najlepsze dla siebie rozwiązania, takie, które okażą się być absolutnie najlepszą z opcji w realizacji wykonanych dla Państwa usług.

Kiedy sprawdzi się usługa wynajmu dźwigów w Krakowie i w okolicach?

Chcąc postawić na wynajem dźwigu w Krakowie i w okolicach, wybrać można taką opcję przy bardzo wielu inwestycjach. Realizujemy zarówno prace związane z budową domów jednorodzinnych, jak również i dużych przedsięwzięć budowlanych, o zdecydowanie większym zasięgu. Działamy więc w pełni kompleksowo w sektorze prywatnym na działkach i posesjach naszych klientów indywidualnych, jak również i w sektorze komercyjnym, realizując projekty budowlane obejmujące na przykład budowę centrów handlowych, dworców, wieżowców, a także i budynków użyteczności publicznej. Wiadomym jest, iż podniesienie ciężkich materiałów budowlanych nie jest możliwe bez obecności odpowiedniego sprzętu, dlatego też nasz dźwig jest w stanie poradzić sobie z takim zadaniem doskonale. Z naszą usługą wynajmu dźwigu można umieścić ciężkie elementy na wyższych kondygnacjach budynku. Mogą to być między innymi okna, elementy stropów, a także palety z towarem i składowe konstrukcje. Do każdego zlecenia dobieramy odpowiedni sprzęt i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby móc zapewnić klientowi to, co najlepsze.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Bo jesteśmy specjalistami w zakresie wynajmu dźwigów w Krakowie i w okolicach. Nie ma dla nas zleceń, których realizacji nie bylibyśmy w stanie się podjąć. Działamy prężnie, szybko i na najwyższym poziomie. Każdy klient jest dla nas ważny i każde zlecenie wykonujemy tak, by było zrobione skutecznie, ale i z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa, jakie odgrywa dla nas wartość nadrzędną. Wiemy doskonale, że to dzięki Państwu możemy się rozwijać, poszerzać wachlarz naszych usług i wciąż oferować coraz to lepsze sprzęty. Działamy więc na najwyższym poziomie i z troską o odbiorców naszych usług.

Mamy nadzieję, iż UDŹWIG będzie w stanie udźwignąć Państwa zlecenie, realizując je zgodnie z ustaleniami. Zapraszamy więc bardzo serdecznie do skontaktowania się z naszymi przedstawicielami i do omówienia warunków współpracy, tak, aby wykonać prace z dźwigiem w roli głównej najlepiej, jak to możliwe. Profesjonalne usługi dźwigowe to nasza specjalność. Oprócz samych dźwigów, oferujemy także wynajem żurawi i podestów ruchomych, wraz z profesjonalną obsługą i doświadczonymi operatorami. Kompleksowo wykonamy nasze prace, zawsze dążąc do obopólnego zadowolenia i satysfakcji z podjętej współpracy.