Budowa domu to duży projekt, zabierający wiele lat i pochłaniający wysokie koszty. Warto zatem odpowiednio się do niego przygotować. Niezbędni będą kompetentni fachowcy. Niemniej nie obejdzie się również bez profesjonalnego sprzętu. Czy zalicza się do niego również dźwig? Sprawdzamy!

Wynajem dźwigu – urządzenia niezbędnego na budowie

Nie ma co kryć, wynajem dźwigu to możliwość, z której chętnie korzystają Klienci naszej firmy. Trudno wyobrazić sobie budowę jakiegokolwiek wysokiego obiektu bez pomocy odpowiednich urządzeń, znacznie ułatwiających pracę. Dźwig to wprost idealny „pomocnik” do podnoszenia i transportu dużych, niewygodnych do podnoszenia i ciężkich elementów na znaczne wysokości. Na każdym większym placu budowy pracuje przynajmniej jeden dźwig, jednak przeważnie jest ich więcej. Wydaje się, że każdy zdaje sobie z tego sprawę. A co z budową domu? Czy tam również potrzebny jest tego typu sprzęt? Dowiesz się tego z dalszej części tekstu.

Dźwig przy budowie domu

Realizacja projektu budowy domu wymaga wyposażenia się w wiele profesjonalnych sprzętów budowlanych. Czy potrzebny jest też dźwig? Wydaje się, że wynajem dźwigu to dobry pomysł, jeśli akurat na budowie jest czas prac na wysokościach. Sprzęt bardzo przydaje się podczas przenoszenia materiałów, takich jak cegły, pustaki, czy kostka brukowa. Widok dźwigów na placach budowy całych osiedli lub budynków wielkopowierzchniowych to nic dziwnego, ale przy pojedynczym domu jednorodzinnym? Tutaj także wiele więcej i szybciej można zdziałać przy pomocy dźwigu. Wynajem dźwigu sprawdzi się przy tworzeniu choćby więźby dachowej, przenoszeniu krokwi, murowania kominów, czy instalacji okien w wysokich partiach budynku. Zwłaszcza jeśli mowa o domu piętrowym, bez dźwigu, przynajmniej w wersji mini, z pewnością się nie obejdzie.

Wynajem dźwigu do budowy domu

Elementy składowe dachu trochę ważą. Transport potrzebnych materiałów na pewną wysokość od ziemi łatwy nie jest, dlatego tak bardzo przydaje się wtedy dźwig. Wynajem dźwigu do budowy domu to zasadny krok. Klienci firmy Udźwig potwierdzają – trudno byłoby im zorganizować plac budowy i przyspieszyć postępy prac bez skorzystania z oferowanego przez nas sprzętu.

Niektórzy decydują się na budowę domu z gotowych elementów, wówczas pomoc dźwigu jest konieczna do przenoszenia ścian lub dużych konstrukcji. Trudno wyobrazić sobie również zakup większej ilości materiałów budowlanych i przenoszenie ich bez skorzystania z usługi, jaką jest wynajem dźwigu.

Realizacje zleceń przy budowie domów jednorodzinnych w naszej firmie są na porządku dziennym. Na pewno poradzimy sobie z każdym wyzwaniem, a Ty jako nasz klient będziesz mógł odetchnąć ze spokojem. Podnoszenie ciężkich elementów do najwyższych partii budowy nie stanowi dla nas wyzwania. Wynajem dźwigu jest zatem opcją, która na pewno się sprawdzi. Bez znaczenia czy budujesz dom, sklep, halę sportową… Jesteśmy po to, by pomóc Ci z transportem i dźwiganiem konstrukcji składowych.

Posiadanie własnego domu to marzenie wielu osób. My pomagamy w realizacji tego pragnienia, zapewniając dostęp do wysokiej klasy sprzętu. Jesteśmy firmą oferującą wynajem dźwigu i innych urządzeń, takich jak podnośniki i żurawie. Z całym przekonaniem potwierdzamy – sprzęt tego typu jest jak najbardziej przydatny przy prywatnej budowie domu. Z naszą pomocą żaden przeładunek nie będzie spędzał snu z powiek. Działamy w Krakowie i całym województwie małopolskim. Zapraszamy do kontaktu i ustalenia warunków współpracy.